Náhled ubytovacího, hotelového systému

WebPortýr je ubytovací hotelový systém. Je velmi jednoduchý na obsluhu a je levný. Pomůže Vám evidovat a vyřizovat rezervce Vašich hostu, pomůže Vám s agendou, kterou musíte každý den zpracovávat. Abyste si lépe představili, jak tento ubytovací systém WebPortýr vypadá, tak jsme pro Vás připravili pár náhledů. Nebo si můžete vyzkoušet přímo on-line demo tohoto ubytovacího systému.

Kalendář obsazenosti
rezervací

Přehledný kalendář, kde vidíte všechny pokoje a jejich aktuální obsazenost. Každou rezervaci si můžete rozkliknout a libovolně ji spravovat.

Okno pro správu rezervace

Rezervace můžele jednoduše a rychle spravovat. Rezervaci můžete nastavovat first minute, last minute a dlouhodobé slevy. Dále můžete k rezervaci přidat příplatkové služby, jako je vypujčení kola, bazén, vířivka atd. Rezervace obsahuje mnoho dalších funkcí, všechny si je můžete vidět v demu.

Přehledná statistiky

Rychle zjistíte, které pokoje Vám nejvíce vydělávají, kolik vyděláváte v jednotlivých měsících atd.

Nastavení cen podle sezón

Sami si určíte sezóny podle datumu a nastavíte ceny přímo pro tyto sezóny. Toto nastavení Vám umožní nastavit různé ceny jednoho pokoje podle datumů.

Dále si nastavíte ceny stravy podle typů uživatelů (dospělí, děti senioři atd.). Typy uživatelů si můžete také sami nastavit.

Pokud si s nastavením nebudete vědět rady, tak Vám poradíme, nebo to nastavíme s Vámi.

Automatické e-maily
šablony e-mailů

Systém automaticky odesílá e-maily o rezervaci zákazníkům a také Vám jako majitelům ubytování. Také při každé změně rezervace systém pošle informaci zákazníkovi. Nový modul "Šablony e-mailů" Vám umožní si libovolně nastavit znění těchto e-mailů.

Vyhledávání rezervací

Tato stránka zobrazuje rychlé vyhledávání rezervací. Vyhledávat můžete podle jména, datumu rezervace nebo stavu rezervace.

Náš ubytovací, hotelový systém webPortýr obsahuje mnoho dalších funkcí. Zde jsme Vám ukázali ty nejdůležitější funkce. Podívejte se na naše demo / ukázku, kde si můžete tento ubytovací, hotelový systém zdarma plně vyzkoušet.

Ceník ubytovacího, hotelového systému

Balíček 1

do 5 pokojů


Tento tarif je vhodný pro menší ubytovací zařízení jako jsou chalupy nebo penziony.


250 Kč / měsíc

Aktivace: 3990 Kč

Balíček 2

6 až 10 pokojů


Tento tarif je vhodný pro menší a střední hotely, motely, penziony a kempy.


350 Kč / měsíc

Aktivace: 5990 Kč

Balíček 3

11 až 20 více pokojů


Tento tarif je vhodný pro střední a větší hotely, motely a kempy.


500 Kč / měsíc

Aktivace: 7990 Kč

Pokud máte více jako 20 pokojů, tak Vám vytvoříme nabídku na míru, jen nám napište a my Vás našimi službami ohromíme :) .

K tomuto ubytovacímu, hotelovému systému Vám můžeme vytvořit profesionální webové stránky na míru a systém s webovými stránkami propojíme.

Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH 21%.

Nezávazná objednávka

Objednávka je opravdu nezávazná. Pouze Vás navedeme a nastavíme systém podle Vašeho penzionu/hotelu abyste si tento ubytovací, hotelový systém vyzkoušeli. Pokud budete spokojení, tak pak si budete moci systém pronajmout.

Vaše zadané osobní údaje nebudeme ukládat do žádných databází, nebudeme Vám posílat žádné newslettery, pouze Vám odpovíme na Váš dotaz.


Ubytovací, hotelový systém - WebPortýr