Demo ubytovacího, hotelového systému

Připravili jsme pro Vás demo verzi ubytovacího, hotelového systému WebPortýr, abyste si jej mohli plně vyzkoušet. Níže jsou napsané přístupy do administrace WebPortýru, kde po přihlášení uvidíte kompletní správu fiktivního penzionu. Tento fiktivní penzion se jmenuje Penzion pod lesem. Pokud budete chtít WebPortýra využívat, tak pro Vás vytvoříme stejný účet, kam budete mít přístup pouze Vy a budete moci svoje ubytovací zařízeni kompleteně spravovat.

Pro lepší představu jsme vytvořili fiktivní WWW stránky tohoto smyšleného Penzionu pod lesem, kde uvidíte použitý rezervačí formulář, který jednoduše vložíte na Vaše webové stránky. Pokud byste potřebovali s čímkoliv poradit, tak nás neváhejte kontaktovat e-mailem info@webportyr.cz nebo na telefonním čísle 607 711 166.

Zde je odkaz na WWW stránky fiktivního Penzionu pod lesem, kde vidíte rezervační formulář.

Přístupy do administrace WebPortýru:
WWW adresa administrace: http://admin.webportyr.cz/
Přihlašovací e-mail: tereza@netsimple.cz
Heslo: a

Ceník ubytovacího, hotelového systému

Balíček 1

do 5 pokojů


Tento tarif je vhodný pro menší ubytovací zařízení jako jsou chalupy nebo penziony.


250 Kč / měsíc

Aktivace: 3990 Kč

Balíček 2

6 až 10 pokojů


Tento tarif je vhodný pro menší a střední hotely, motely, penziony a kempy.


350 Kč / měsíc

Aktivace: 5990 Kč

Balíček 3

11 až 20 více pokojů


Tento tarif je vhodný pro střední a větší hotely, motely a kempy.


500 Kč / měsíc

Aktivace: 7990 Kč

Pokud máte více jako 20 pokojů, tak Vám vytvoříme nabídku na míru, jen nám napište a my Vás našimi službami ohromíme :) .

K tomuto ubytovacímu, hotelovému systému Vám můžeme vytvořit profesionální webové stránky na míru a systém s webovými stránkami propojíme.

Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH 21%.

Nezávazná objednávka

Objednávka je opravdu nezávazná. Pouze Vás navedeme a nastavíme systém podle Vašeho penzionu/hotelu abyste si tento ubytovací, hotelový systém vyzkoušeli. Pokud budete spokojení, tak pak si budete moci systém pronajmout.

Vaše zadané osobní údaje nebudeme ukládat do žádných databází, nebudeme Vám posílat žádné newslettery, pouze Vám odpovíme na Váš dotaz.


Ubytovací, hotelový systém - WebPortýr