Funkce ubytovacího, hotelového systému

WebPortýr je ubytovací hotelový systém. Je velmi jednoduchý na obsluhu a je levný. WebPortýr má řadu užitečných funkcí, které Vám budou pomáhat s každodenní agendou Vašeho ubytovacího zařízení ať už provozujete chatu, chalupu, penzion hotel nebo kemp. Zde je pár funkcí, které jistě využijete.

Kalendář rezervací, obsazenosti

Přehledný kalendář, kde vidíte všechny pokoje a jejich aktuální obsazenost. Každou rezervaci si můžete rozkliknout a libovolně ji spravovat. Připravili jsme pro Vás náhled tohoto kalendáře rezervací a obsazenosti, abyste si jej dokázali lépe představit.

Jednoduché propojení s webem

WebPortýt jednoduše propojíte s Vašim webem. Máme nachystaný modul pro rezervačí formulář, který pouze zkopírujete a vložíte do Vašeho webu. Prakticky ihned budou moci Vaši zákazníci rezervovat ubytování přes Vaše webové stránky. Také jsme nachystali anonymní kalendář obsazenosti, který si také pouhým zkopírováním vložíte na Váš web. Je to opravdu snadné! Rádi Vám s tím pomůžeme, programovat umíme :)

Slevové systémy

WebPortýt obsahuje různé slevové systémy, jako je first minute, last minute sleva nebo sleva za dlouhodobý pobyt. Všechny slevy si můžete sami nastavit a to nejen procento slevy, ale také třeba u First minute slevy si nastavíte, jak dlouho dopředu musí zákazník provést rezervaci, aby se sleva uplatnila. Podobně nastavujete i ostatní slevy.

Automatické e-maily, šablony e-mailů

Systém automaticky odesílá e-maily o rezervaci zákazníkům a také Vám jako majitelům ubytování. Také při každé změně rezervace systém pošle informaci zákazníkovi. Nový modul "Šablony e-mailů" Vám umožní si libovolně nastavit znění těchto e-mailů.

Kniha hostů

WebPortýr - ubytovací, hotelový systém - Vám spočítá, kolik máte zaplatit na ubytovacích a rekreačních poplatcích za Vámi vybrané období. V knize hostů uvidíte všechny Vaše hosty a jejich poplatky.

Přehledné statistiky a grafy

Rychle zjistíte, které pokoje Vám nejvíce vydělávají, kolik vyděláváte v jednotlivých měsících atd.

Různé měny

WebPortýt může pracovat i s jinýmy měnami, nejen s CZK (Česká koruna), ale i s EUR, USD (Americký dolar) nebo PLN (Polská koruna), stačí si nastavit kurz měny.

Jazykové mutace

WebPortýt je nachystaný v angličtině a němčině.

Webportýr si můžete vyzkoušet přímo on-line demo tohoto ubytovacího systému.

Ceník ubytovacího, hotelového systému

Balíček 1

do 5 pokojů


Tento tarif je vhodný pro menší ubytovací zařízení jako jsou chalupy nebo penziony.


250 Kč / měsíc

Aktivace: 3990 Kč

Balíček 2

6 až 10 pokojů


Tento tarif je vhodný pro menší a střední hotely, motely, penziony a kempy.


350 Kč / měsíc

Aktivace: 5990 Kč

Balíček 3

11 až 20 více pokojů


Tento tarif je vhodný pro střední a větší hotely, motely a kempy.


500 Kč / měsíc

Aktivace: 7990 Kč

Pokud máte více jako 20 pokojů, tak Vám vytvoříme nabídku na míru, jen nám napište a my Vás našimi službami ohromíme :) .

K tomuto ubytovacímu, hotelovému systému Vám můžeme vytvořit profesionální webové stránky na míru a systém s webovými stránkami propojíme.

Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH 21%.

Nezávazná objednávka

Objednávka je opravdu nezávazná. Pouze Vás navedeme a nastavíme systém podle Vašeho penzionu/hotelu abyste si tento ubytovací, hotelový systém vyzkoušeli. Pokud budete spokojení, tak pak si budete moci systém pronajmout.

Vaše zadané osobní údaje nebudeme ukládat do žádných databází, nebudeme Vám posílat žádné newslettery, pouze Vám odpovíme na Váš dotaz.


Ubytovací, hotelový systém - WebPortýr